Box

JANEX SERWIS ZAPRASZA!

 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 602-694-697 

NIE MA TWOJEGO FILTRA BĄDŹ OLEJU? - ZADZWOŃ, NASZ ASORTYMENT JEST O WIELE SZERSZY NIŻ NA STRONIE

Producenci

Separatory oleju do kompresorów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą separatorów oleju do kompresorów. Nasza firma zapewnia szeroki wybór separatorów do urządzeń najpopularniejszych marek. Proponowane przez nas wkłady do separatorów oleju do kompresorów gwarantują sprawne działanie urządzenia. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskanie wymaganego stopnia filtracji bez obniżania ciśnienia w instalacji oraz długą i bezawaryjną pracę. Dbanie o dobry stan sprzętu przez regularną wymianę wkładów sprawia, że sprzęt nie będzie zawodził w nieoczekiwanych momentach, a wydatki na serwisowanie nie będą zbyt duże. Efektywne działanie kompresora wymaga optymalnego smarowania i właściwego chłodzenia oraz dobrej szczelności całego układu. Wydajne chłodzenie elementów roboczych znacząco przedłuża przewidywany okres eksploatacji sprzętu. Szczelność gwarantuje brak spadków wydajności i lepsze wykorzystanie dostarczanej energii, a zarazem oznacza mniejsze koszty eksploatacyjne.
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór separatorów do kompresorów o różnych specyfikacjach. W razie wątpliwości co do wyboru właściwych akcesoriów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Stosowanie separatorów oleju

Dzięki stosowaniu separatorów oleju do kompresorów dobrej jakości parametry pracy urządzenia nie ulegają pogorszeniu. Prawidłowo dobrana charakterystyka separatora nie zaburza przepływu powietrza, gwarantując jednocześnie bardzo dokładne usuniecie środka smarnego z przekazywanego dalej strumienia gazu. Znaczenie dobrej pracy separatora jest szczególnie ważne w zastosowaniach, które wymagają zachowania szczególnej czystości uzyskiwanego powietrza. Precyzyjna praca separatora oznacza także zawsze znacznie mniejsze zużycie oleju, oraz lepszy stan samego urządzenia oraz całej instalacji.

Wymiana separatora oleju

Warto pamiętać o konieczności wymiany separatora oleju zgodnie z zaleceniami producenta kompresora. Przedłużanie okresu eksploatacyjnego ponad określone limity jest jedynie pozorną oszczędnością, ponieważ może skutkować awarią całego urządzenia lub sprzętu, który korzysta z dostarczanego sprężonego powietrza.

Wybór separatora oleju lub wkładu

Wybór separatora oleju lub wkładu właściwego dla danego rodzaju kompresora powinien odbywać się zawsze na podstawie parametrów zalecanych przez producenta urządzenia. W wielu przypadkach warto jednak korzystać z nieraz znacznie tańszych zamienników. Produkty uznanych wytwórców wkładów i separatorów w niczym nie ustępują akcesoriom sygnowanym logo producenta urządzenia i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w większości przypadków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl