1pxBox

JANEX SERWIS ZAPRASZA!

 660-884-100

NIE MA TWOJEGO FILTRA BĄDŹ OLEJU? - ZADZWOŃ, NASZ ASORTYMENT JEST O WIELE SZERSZY NIŻ NA STRONIE

 

                                                             

Producenci
1px Regulamin

REGULAMIN:


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Sklep internetowy www.OlejedlaPrzemyslu.pl prowadzony jest przez firmę Janex Serwis Mariusz Złotowski z siedzibą w Opolu przy ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole ,o następującym numerze

NIP: PL 771-186-83-57 i numerze REGON: 161569063.

2. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.


3. Firma Janex Serwis Mariusz Złotowski będąca właścicielem wirtualnego sklepu www.OlejedlaPrzemyslu.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytych w procesie realizacji zamówień zgodnie z obowiązującym od dnia 25.05.2018 Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - (RODO)


II. FAKTURY I PŁATNOŚCI


1. Ceny
Ceny w naszym sklepie są cenami brutto – z doliczonym 23 %  podatkiem VAT i wyrażone są w polskich złotych.


2. Płatności

Płatność za zamówiony towar odbywa się na podstawie :


- Przelewu na konto:
Janex Serwis Mariusz Złotowski
ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole
Konto Bankowe: ING Bank Śląski
30 1050 1504 1000 0091 0621 8010 w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia, co przyspieszy realizację zamówienia


- Płatności elektronicznych i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisów DotPay, PayPal, Przelewy24, Shoper

 
Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem klienta za pośrednictwem serwisów:

 

- DotPay - spółka DotPay SA z siedzibą w Krakowie ul.Wielicka 72, 30-552 Krakow, NIP 6342661860, Regon 240770255, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000296790, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000,00 zł w całości opłaconym.


- PayPal - Firmą PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. (zarejestrowaną w R.C.S. Luxembourg pod numerem B 118 349), z oficjalną siedzibą w Luksemburgu, L-2449, dysponująca ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku (z późniejszymi zmianami), zwanej dalej „Ustawą”, i podlegająca ścisłemu nadzorowi luksemburskiego organu kontrolnego, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego)

- Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem Przelewy24. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem Przelewy24. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

PayPro SA 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15 NIP 779-236-98-87, REGON 301345068 zarejestrowana prSąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł

- Płatności Shoper - Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem Shoper. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

Blue Media spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Haffnera, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320590, NIP 585-13-51-185, Regon 191781561, o kapitale zakładowym w wysokości 2 000 000 PLN ( w całości opłaconym), nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisana do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP17/2013

 Paymnets with cards

 - Płatności za pobraniem, bezpośrednio u kuriera, który dostarcza przesyłkę z zamówionym towarem

 W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

3. Faktury VAT
Jeśli podczas składania zamówienia klient określi, że ma zostać wystawiona faktura VAT, to jej oryginał zostanie wysłany razem z przesyłką. Domyślnie do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon, który jest podstawą do ewentualnej reklamacji.


4. Promocje
Sklep www.JanexSerwis.pl zastrzega sobie prawo do organizowania różnego rodzaju promocji lub upustów cenowych na wybrany asortyment towarów. Wszelkie obniżki, promocje lub upusty obowiązują do momentu wyczerpania się zapasów na wyszczególniony asortyment.


III. DOSTAWY


1. Czas realizacji zamówień
Termin dostawy produktu do klienta wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych
W przypadku, gdy towar dostępny jest w magazynie i został opłacony wysłanie zamówionego towaru następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin.
Przesyłki na przedpłatę zostają wysłane po odnotowaniu na naszym koncie bankowym zadeklarowanej kwoty przedpłaty i zgodnie z podanym terminem realizacji.
W przypadku wyboru przez klienta osobistego odbioru Produkt będzie gotowy do odbioru przez klienta w terminie podanym w opisie produktu.
W sytuacji, kiedy zamówiony produkt nie jest akurat dostępny , skontaktujemy się z Zamawiającym podając orientacyjną datę dostępności towaru. Kupujący będzie miał możliwość podjęcia decyzji, czy chce poczekać, czy anulować zamówienie.


Wysyłane przesyłki są starannie pakowane, tak, aby zamówiony towar dotarł do klienta w stanie nienaruszonym.
Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.


2. Koszty wysyłki
Zamówione produkty są wysyłane na koszt klienta. Koszt wysyłki zostaje wyliczony na stronie www.JanexSerwis.pl po wybraniu sposobu dostawy towaru oraz w trakcie składania zamówienia . Wysyłane przesyłki są starannie pakowane, tak, aby zamówiony towar dotarł do klienta w stanie nienaruszonym.


3.Sposób dostawy
Standardowo paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD.

Możliwy jest również odbiór osobisty pod adresem: Janex Serwis Mariusz Złotowski ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole w dni robocze od 8.00 do 16.00.


IV. GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY


1. Reklamacje
Zobowiązujemy się do dostarczenia towaru wolnego od wad, jednakże w przypadku stwierdzenia wady produktu lub jego uszkodzenia prosimy go dostarczyć lub przesłać, na nasz adres

 


Janex Serwis Mariusz Złotowski
ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole

lub

w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: janexserwis2@gmail.com


najlepiej wraz z dowodem zakupu oraz opisem uszkodzenia. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu. Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacji, powiadomimy Państwa o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

2. Gwarancja
Gwarancja ważna jest po spełnieniu poniższego warunku:
2.1. Uszkodzenia produktu wynikają z jego wady ukrytej, a nie na skutek: uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, zabrudzenia, zalania płynem, oddziaływania wysokiej temperatury lub ognia, wyładowania atmosferycznego, samodzielnego ingerowania w produkt.
2.2. Prosimy o dostarczenie wraz z kopią dowodu zakupu (paragonem lub fakturą VAT), jednak nie jest to obowiązkowe.
2.3.  Zaleca się podanie przez Usługobiorcę w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości; (2) żądania Usługobiorcy; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

 

 3. Zwrot towaru/Prawo do odstąpienia od umowy
Klient sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru. By odstąpienie było skuteczne klient musi w terminie 14-dniowym powiadomić naszą firmę np. za pomocą formularza zwrotu( dołączonego do towaru i zamieszczonego poniżej niniejszego regulaminu) i wysłanego pocztą ( najlepiej listem poleconym ) lub drogą mailową: janexserwis2@gmail.com , a następnie w terminie 14 dni odesłać towar na adres sklepu :   

 

Janex Serwis Mariusz Złotowski
ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole
 
Klient może skorzystać z wzoru formularza, nie jest to jednak obowiązkowe. Przesyłka wysyłana jest na koszt nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych jako płatne przy odbiorze. Prosimy o korzystanie z usług renomowanych przewoźników.

Sklep maksymalnie w terminie do 14 dni po otrzymaniu towaru zwróci całą należność otrzymaną od klienta. Dla uznanych zwrotów poniesione przez Państwa koszty transportu zostaną zwrócone ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie).


V.

DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM

Zgodnie z obowiązującym od dnia 25.05.2018 Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - (RODO)

Administratorem Państwa danych osobowych będzie firma :

Janex Serwis Mariusz Złotowski
ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole

tel.660 884 100

e-mail: janexserwis2@gmail.com

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do następujących celów:

  • złożenie zamówienia i zawarcie umowy sprzedażowej - art. 6 ust. 1 pkt b) RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; Okres przetwarzania danych trwa do zakończenia umowy.
  • Wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów powszechnie stosowanego prawa – Ustawa
    o rachunkowości, ustawy podatkowe - art. 6 ust. 1 pkt c) RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas wykonywania obowiązków.
  • Dochodzenie roszczeń, obrona przez roszczeniami, windykacja naszych należności oraz cele marketingowe własnych usług i towarów, w tym poprzez profilowanie - art. 6 ust. 1 pkt f) RODO - przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów firmy Janex Serwis Mariusz Złotowski.
  • Okres przetwarzania danych osobowych - do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń a w przypadku marketingu – przez trwania umowy.

 Powyższe dane przetwarzane są na podstawie zgody Użytkowników, która może być udzielona poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu rejestracyjnym wypełnianym podczas procesu rejestracji na Stronie jak również ustawowego upoważnienia do przetwarzania danych niezbędnych w celu realizacji umów sprzedaży zawieranych na odległość oraz świadczenia przez Właścicieli Sklepu (lub podmioty z nim współpracujące) usług , w tym dla realizacji zamówień składanych za pomocą Strony lub telefonicznie, obsługi Strony, własnych celów marketingowych.

Jednocześnie informujemy, iż podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, nie mniej jednak konieczne do zawarcia wykonania umowy sprzedaży. Ich nie podanie uniemożliwia Administratorowi dokonywanie sprzedaży towarów i świadczenie usług w zakresie jakim Państwo oczekują, uwzględniając przytoczone przepisy prawa.

 Zgodnie z obowiązującym prawem, Państwa dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie lub upoważnienie Administratora. Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom zapewniającym obsługę prawną, księgową, obsługującym systemy informatyczne oraz firmą spedycyjnym. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich.

Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,. Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie zgody – mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzając Państwa dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z przepisami polskiego prawa oraz stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.

 

Kontakt z Administratorem

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z przysługujących uprawnień dotyczących danych osobowych, lub po prostu zapytać o coś związanego z naszą Polityką Prywatności, proszę napisać na adres:

e-mail: janexserwis2@gmail.com

tel.660 884 100

Nasze dane korespondencyjne to:

Janex Serwis Mariusz Złotowski

ul.Budowlanych 5A, 45-005 Opole


VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl