Box

NIE MA TWOJEGO FILTRA BĄDŹ OLEJU? - ZADZWOŃ, NASZ ASORTYMENT JEST O WIELE SZERSZY NIŻ NA STRONIE

TEL.602 694 697

Producenci
Regulamin

REGULAMIN:


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Sklep internetowy www.OlejedlaPrzemyslu.pl prowadzony jest przez firmę Janex Serwis Mariusz Złotowski z siedzibą w Opolu przy ul.Żniwna 3, 45-763 Opole,o następującym numerze

NIP: PL 771-186-83-57 i numerze REGON: 161569063.

2. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.


3. Firma Janex Serwis Mariusz Złotowski będąca właścicielem wirtualnego sklepu www.OlejedlaPrzemyslu.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych użytych w procesie realizacji zamówień zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych”. W myśl postanowień tej ustawy klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


II. FAKTURY I PŁATNOŚCI


1. Ceny
Ceny w naszym sklepie są cenami brutto – z doliczonym 23 %  podatkiem VAT i wyrażone są w polskich złotych.


2. Płatności

Płatność za zamówiony towar odbywa się na podstawie :


- Przelewu na konto:
Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-763 Opole, ul.Żniwna 3
Konto Bankowe: ING Bank Śląski
30 1050 1504 1000 0091 0621 8010 w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia, co przyspieszy realizację zamówienia


- Płatności elektronicznych i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu DotPay

- Płatności elektronicznych i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayPal

Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem klienta za pośrednictwem serwisów:


DotPay - spółka DotPay SA z siedzibą w Krakowie ul.Wielicka 72, 30-552 Krakow, NIP 6342661860, Regon 240770255, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000296790, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000,00 zł w całości opłaconym.


PayPal - Firmą PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. (zarejestrowaną w R.C.S. Luxembourg pod numerem B 118 349), z oficjalną siedzibą w Luksemburgu, L-2449, dysponująca ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku (z późniejszymi zmianami), zwanej dalej „Ustawą”, i podlegająca ścisłemu nadzorowi luksemburskiego organu kontrolnego, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego)

Płatności Shoper - kartami płatniczymi Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 Paymnets with cards

 - Płatności za pobraniem, bezpośrednio u kuriera, który dostarcza przesyłkę z zamówionym towarem

 

3. Faktury VAT
Jeśli podczas składania zamówienia klient określi, że ma zostać wystawiona faktura VAT, to jej oryginał zostanie wysłany razem z przesyłką. Domyślnie do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon, który jest podstawą do ewentualnej reklamacji.


4. Promocje
Sklep www.JanexSerwis.pl zastrzega sobie prawo do organizowania różnego rodzaju promocji lub upustów cenowych na wybrany asortyment towarów. Wszelkie obniżki, promocje lub upusty obowiązują do momentu wyczerpania się zapasów na wyszczególniony asortyment.


III. DOSTAWY


1. Czas realizacji zamówień
Termin dostawy produktu do klienta wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych
W przypadku, gdy towar dostępny jest w magazynie i został opłacony wysłanie zamówionego towaru następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin.
Przesyłki na przedpłatę zostają wysłane niezwłocznie po odnotowaniu na naszym koncie bankowym zadeklarowanej kwoty przedpłaty.
W przypadku wyboru przez klienta osobistego odbioru Produkt będzie gotowy do odbioru przez klienta w terminie 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia.
W sytuacji, kiedy zamówiony produkt nie jest akurat dostępny, skontaktujemy się z Zamawiającym podając orientacyjną datę dostępności towaru. Kupujący będzie miał możliwość podjęcia decyzji, czy chce poczekać, czy anulować zamówienie.
Wysyłane przesyłki są starannie pakowane, tak, aby zamówiony towar dotarł do klienta w stanie nienaruszonym.
Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.


2. Koszty wysyłki
Zamówione produkty są wysyłane na koszt klienta. Koszt wysyłki zostaje wyliczony na stronie www.JanexSerwis.pl po wybraniu sposobu dostawy towaru oraz w trakcie składania zamówienia . Wysyłane przesyłki są starannie pakowane, tak, aby zamówiony towar dotarł do klienta w stanie nienaruszonym.


3.Sposób dostawy
Standardowo paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD.

Możliwy jest również odbiór osobisty pod adresem: Janex Serwis Mariusz Złotowski ul.Wojska Polskiego 21, 45-751 Opole w dni robocze od 8.00 do 17.00.


IV. GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY


1. Reklamacje
Zobowiązujemy się do dostarczenia towaru wolnego od wad, jednakże w przypadku stwierdzenia wady produktu lub jego uszkodzenia należy go dostarczyć lub przesłać, na nasz adres

Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-763 Opole, ul.Żniwna 3

lub


Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-751 Opole, ul.Wojska Polskiego 21


najlepiej wraz z dowodem zakupu oraz opisem uszkodzenia. ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres janexserwis@gmail.com.

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu.Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacji, powiadomimy Państwa o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

2. Gwarancja
Gwarancja ważna jest po spełnieniu poniższego warunku:
2.1. Uszkodzenia produktu wynikają z jego wady ukrytej, a nie na skutek: uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, zabrudzenia, zalania płynem, oddziaływania wysokiej temperatury lub ognia, wyładowania atmosferycznego, samodzielnego ingerowania w produkt.
2.2. Prosimy o dostarczenie wraz z kopią dowodu zakupu (paragonem lub fakturą VAT), jednak nie jest to obowiązkowe.
2.3. Zaleca się podanie w opisie reklamacji rodzaju i daty wystąpienia reklamacji oraz danych kontaktowych osoby składającej reklamację.


3. Zwrot towaru/Prawo do odstąpienia od umowy
Klient sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru. By odstąpienie było skuteczne klient musi w terminie 14-dniowym powiadomić naszą firmę np. za pomocą formularza zwrotu( dołączonego do towaru i zamieszczonego poniżej niniejszego regulaminu) i wysłanego pocztą ( najlepiej listem poleconym ) lub drogą mailową: janexserwis2@gmail.com , a następnie w terminie 14 dni odesłać towar na adres sklepu :   

Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-763 Opole, ul.Żniwna 3

lub


Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-751 Opole, ul.Wojska Polskiego 21
 
Klient może skorzystać z wzoru formularza, nie jest to jednak obowiązkowe.Przesyłka wysyłana jest na koszt nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych jako płatne przy odbiorze. Prosimy o korzystanie z usług renomowanych przewoźników.

Sklep maksymalnie w terminie do 14 dni po otrzymaniu towaru zwróci całą należność otrzymaną od klienta. Dla uznanych zwrotów poniesione przez Państwa koszty transportu zostaną zwrócone ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie).


V.DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM


Administratorem danych osobowych Usługobiorców/Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca.
Dane osobowe Usługobiorców/Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Usługobiorcy/Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej.
Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego:
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym.
Usługobiorca/Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Żądanie w tym zakresie może zostać złożone na przykład:


pisemnie na adres: 
Janex Serwis Mariusz Złotowski
45-763 Opole, ul.Żniwna 3
 z dopiskiem www.OlejedlaPrzemyslu.pl,


w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: janexserwis2@gmail.com


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu Internetowego przed zawarciem danej umowy.


VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl