1pxBox

JANEX SERWIS ZAPRASZA!

 660-884-100

NIE MA TWOJEGO FILTRA BĄDŹ OLEJU? - ZADZWOŃ, NASZ ASORTYMENT JEST O WIELE SZERSZY NIŻ NA STRONIE

 

                                                             

Producenci
1px Właściwości olejów medycznych na bazie olejów Shell Ondina
Właściwości olejów medycznych na bazie olejów Shell Ondina

Oleje Shell Ondina należą do kategorii białych olejów medycznych. Niektóre z nich nazywa się olejami wazelinowymi, a opierają się na technologii Gas – to – Liquid (są wytwarzane z gazu ziemnego). Shell Ondina to oleje wysoko rafinowane i niezawierające węglowodorów aromatycznych, dzięki czemu spełniają niezwykle rygorystyczne kryteria czystości.

Tego typu produkty należą do grupy najwyższej jakości olejów mineralnych. Olej shell przydaje się w branżach, gdzie wymagana jest czystość produktów. Ta może być określana przez prawo lub stanowi istotną część charakterystyki produktu, do którego wykorzystuje się olej. Dodatkowo oleje medyczne Shell Ondina wyróżnia wysoki poziom stabilności, który przekłada się na odporność na utlenianie oraz działanie promieni słonecznych. W naszym sklepie można znaleźć produkty o zróżnicowanej klasie lepkości.

Gdzie można wykorzystać produkty na bazie olejów Shell Ondina?

Najbardziej popularnym zastosowaniem tego typu olejów medycznych jest produkcja artykułów kosmetycznych i higienicznych. Stanowią jeden z podstawowych komponentów szminek, mydeł lub kremów. Dzięki temu, że olej shell wyróżnia wysoki stopień czystości, można bezpiecznie stosować je w produktach, które będą mieć bezpośredni kontakt ze skórą.

Oleje Shell Ondina wykorzystuje się także w branży spożywczej. Stanowią znakomite wypełnienie polistyrenów i innych tworzyw sztucznych, które są bazą do produkcji opakowań oraz naklejek. Dzięki zastosowaniu olejów medycznych końcowy produkt jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia, może też mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

Innym zastosowaniem medycznych olejów Shell jest produkcja urządzeń przemysłowych oraz części samochodowych. Mogą być nośnikiem lub wypełniaczem tam, gdzie zwraca się szczególną uwagę na wysoką jakość, stabilność i nieskazitelny kolor produktu końcowego.

Oleje medyczne Shell Ondina mogą także stanowić wypełnienie w elastomerach, na przykład TPE. Te wykorzystuje się na całym świecie przy produkcji zabawek, a nawet artykułów higienicznych i farmaceutycznych.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl