1pxOpcje przeglądania
Producenci

Doskonałej jakości smary Shell Gadus zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed zużyciem, jednocześnie wydłużając żywotność układów i poprawiając ich wydajność. Cała seria Shell Gadus to bogata oferta – w skład której wchodzą zarówno standardowe smary, jak i te wysoce specjalistyczne, które dodatkowo gwarantują niski pozom hałasu i gotowość do pracy w wysokich temperaturach pod dużym obciążeniem. Smary Shell nie tylko pozwolą Ci zoptymalizować pracę układów, ale przede wszystkim ograniczyć koszty eksploatacji. Inwestycja w dobre produkty zapewni bowiem dłuższy czas pracy urządzeń, eliminację nieplanowanych przestojów spowodowanych awarią oraz obniżenie kosztów utrzymania.

Zastosowanie smarów Shell Gadus

Wszystkie smary z linii Shell Gadus odnajdą zastosowanie w przekładniach czy przegubach, a także innych komponentach, które są narażone na skrajne przeciążenia – mowa przede wszystkim o silnie obciążonych łożyskach, znajdujących się w samochodach osobowych i ciężarowych. Smary te wykorzystasz także w urządzeniach posiadających konieczność pracy w środowiskach agresywnych, bez obaw o ścieranie metalowych powierzchni, przeciekanie olejów smarownych czy wymywanie produktu przez wodę. Dobre smary Gadus to także doskonały wybór w przypadku usprawnienia pracy pojazdów terenowych czy maszyn budowlanych. Użyjesz ich również do smarowania piątego koła w ciągnikach siodłowych.

Zalety smarów Shell Gadus

Nasze smary Gadus charakteryzują się odpornością na utlenienie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do pracy przy wysokich temperaturach, a także mają rewelacyjne właściwości adhezyjne, które gwarantują rewelacyjną ochronę przed korozją. Ponadto zachowują odpowiednią konsystencję w nawet najcięższych warunkach pracy – także w trakcie smarowania kilku komponentów jednocześnie. Dodatkowo mają skuteczne właściwości EP i doskonałą przyczepność, a także zapewniają ochronę żywotnych elementów aż do ich kolejnych wymian.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl